Benatiofficial.com’dan  sipariş ettiğiniz herhangi bir ürünü, iade maili  göndererek teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.İade edilecek ürün; denenmek dışında kullanılmamalı, kısa bir süre de olsa dışarıda giyilmemeli, yıkama ve / veya hasar görmesi nedeniyle tekrar satışa engel olacak durumda olmamalıdır.

Ürünün iadesini sağlamak için info@benatiofficial.com adresine mail atabilir veya WhatsApp hattımızdan ürün hakkında bize bilgi verebilirsiniz.

Size ürün ile birlikte gönderdiğimiz toz torbası, kutu ve kutu içindeki ambalaj eksik olması durumunda iade veya değişim yapılmayacaktır.Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin orijinal kutu/ambalajı yırtılmış, farklı bir kutu/ambalaj içerisine konulmuş, kutu/ambalaj üzerine kargo etiketi/gönderi yada sair bilgiler ayrıca yapıştırılmış ve/veya ambalaj/kutu koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış koli/ambalajlı ürünler kabul edilmemektedir), ekonomik değerini/tekrar satılabilme özelliğini kaybetmiş, bir kez dahi olsa kullanılmış, herhangi bir şekilde hasar verilmiş, herhangi bir şekilde Satıcıdan kaynaklanmayan nedenler ile başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan vb. ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Bir ürünü iade etmek için info@benatiofficial.com  adresine mail atarak hangi ürünü iade edeceğinizi bize bildirebilirsiniz.

BÉNATI’’yi  bilgilendirdikten sonra iade etmek istediğiniz ürünü / ürünleri faturası ile birlikte bize  iade edebilirsiniz.

Ürün iade şartları aşağıdaki gibi olacaktır:

Tüm ürünlerimiz, özel   BÉNATI  ambalajlarında teslim edilecektir. Siparişin size teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde yeni ve kullanılmamış ürünlerin zamanında iadesini kabul etmekten memnuniyet duyarız. İade kargo ücreti size aittir.

İade edilecek ürünlerin  kullanılmamış, yıpranmamış ve yıkanmamış halde iade edilmesi gerekmektedir. Ürün, orijinal ambalajı zarar görmeden paketlenmeli ve   BÉNATI tarafından sağlanan iade adresine iade edilmelidir. İsimsiz ve bildirimsiz ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Orijinal ambalajında ​​paketlenmemiş veya hasarlı ambalajı, üzerindeki kargo şirketinden gelen etiket, üzerindeki ambalaj bandı veya orijinal ambalajı hasarlı olan ürün iadeleri kabul edilmeyecektir. İade edilen ürünlerin kusurlu olarak teslim alınması durumunda ürünler göndericiye iade edilecek ve tüm ek teslimat masrafları müşteri tarafından karşılanacaktır.

Ürünün alıcıya ilk teslimi sırasında herhangi bir aksesuarı varsa, bu aksesuarlar orijinal ambalajında ​​paketlenmeli ve zarar görmeden iade edilmelidir.

Ürün kullanım amacını kaybettiği için iadeye uygun değilse ve / veya iade edilecek ürün tekrar satışa uygun değilse bu ürünler de iade edilemez.

Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler / Babalar Günü gibi özel günler için hazırlanan ve üretilen belirli ürünler iade edilemez.

İndirimli ürünlerde değişim ve iade yoktur.

Yurtdışı satışlarında iade ve değişim yoktur.

Benatiofficial.com’dan ürününüzü aldıktan sonra, lütfen ürünün yukarıdaki tüm koşullara, şartlara ve iade politikalarımıza uygun olduğundan emin olun.

Ürün iadesi tamamlanmış ve işlenmiş ise e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Ürün bedeli orijinal ödeme yöntemi kullanılarak iade edilecektir. Ödeme banka havalesi ile yapılmışsa ürün bedeli belirttiğiniz IBAN hesabına iade edilir. Ödemenin kredi kartı ile yapılması durumunda iade kredi kartına havale edilecektir. Böyle bir geri ödemenin banka ekstrenizde görüneceği süre bankaya göre değişebilir. Geri ödeme beklediğinizden daha uzun sürerse, lütfen bankanızla iletişime geçtiğinizden emin olun.

İade ve Değişim Bildirim Formu