Gizlilik politikası

www.benatiofficial.com sitesinin üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.benatiofficial.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üyelik ve satış sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

www.benatiofficial.com üyesi olduğunuz veya üyeliksiz alışveriş yaptığınızda  bilgilendirme bültenleri e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu bülten gönderiminde değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.Bu e-postaların içeriği, satışını yaptığımız   BÉNATI ürünleri ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek bültenler ve bilgilendirmelerden oluşmaktadır.

Sitemizden alışveriş yaparak veya ürünler hakkında beni ara bilgi formunu doldurarak veya şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-bülten, e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir

Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme:

BÉNATI (Hande Şen Şahıs Şirketi) olarak, bize sağlamış olduğunuz tüm kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında toplar ve işleriz.

Kişisel verileriniz sipariş, faturalandırma, teslimat ve ürün tanıtımları aşamalarında sizlere mevzuata uygun ve daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla toplanmaktadır ve işlenmektedir. İsim, adres, telefon ve kimlik bilgileriniz, siparişinizin size ulaşabilmesi amacıyla ve yalnızca kargo şirketi ile paylaşılır.

Kişisel verileriniz, server’larımızda depolanır, işlenmesini gerektiren sebepler sona erdiğinde ve bu sebepler sona erdikten sonra en geç 3 ay sonunda silinir, yok edilir veya anonim hale getirilir. Ayrıca bize e-mail yoluyla başvurarak kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini, işleme amaçlarımızı ve kişisel verilerinizi bu amaçlar doğrultusunda kullanıp kullanmadığımızı öğrenebilir, duruma ilişkin bilgi talep edebilir, aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenebilir, eksiklik ve yanlışlığın düzeltilmesini talep edebilir, Kanun çerçevesinde silinmesini, yok edilmesini veya anonim hale getirilmesini isteyebilir, bu işlemlere ilişkin aktarım sağlanan üçüncü kişilerin bilgilendirilmesini isteyebilir ve mevzuattan doğan tüm haklarınızı kullanabilirsiniz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için info@benatiofficial.com a mail gönderebilirsiniz.